
- Бар
SeeSnake| Mini бейнедиагностика жүйесі
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Беріктігі жоғары корпустағы SeeSnake Mini бейнедиагностикасы жүйелерінің сенімділігі мен тамаша пайдаланушылық қасиеттері теңдессіз. Mini жүйесі қазір де күшті өздігінен тегістелетін бейне камерасының басымен қол жетімді.
- Диаметрі 1 1|2"-ден 6" (40-150 мм) дейінгі ұзындығы 200' (61 м) дейінгі құбыржолдары
- Ықшам және ұтқырлық маңызды рөл атқаратын: көп қабатты ғимараттар, шатырлар, тар орындар және т.б. пайдалануға өте жарамды.
- Бейнекамераның өздігінен түзетілетін жаңа басы - құбыр ішінде анық, айқын және әрқашан тік бейнелерді алуға мүмкіндік береді (каталог бойынша No 48488)
- 512 Гц кіріктірілген зонд - құбырды инспекциялау уақытында қызығушылық нүктесінің орналасуын анықтауға мүмкіндік береді
- Металл рама және берік барабан - түрлі қатаң жағдайларда жүктемелерге шыдайды
- Итергіш кабель - әрі қарай итеруге мүмкіндік береді; бөлу және басты құбырлардағы жұмыстардың кең диапазонына сәйкес келеді
| Құбырлардың өлшемдері | 1 1/2"-ден 8" (4-20 см) дейін |
| Ең үлкен ұзындығы | 200 фут / 61 м |
| Зонд | 512 Гц |
| Салмағы (мониторсыз) | 24,5 фунт / 11,1 кг |
| Барабан рамасының диаметрі | 20" / 51 см |
| Бейнекамера диаметрі | 1,18" /30 мм |
| Бейнекамера ұзындығы | 1,68" / 42 мм |
| Итергіш кабельдің диаметрі | 0,31/8 мм |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -4-тен 104 |F / 20-дан 40 |C дейін |
| Судан қорғалудың сақталу тереңдігі | 330 фут / 100 м |
| Бейнерұқсат | 768 (Г) x 494 (В) |
| Пиксельдер саны | 410К |
| Жарықтандыру | 6 жарық диодты |
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

