
- Бар
SeeSnake| Compact2 камерасының барабаны
Бағасын нақтылаңыз
Бақылаудың шағын аймағы, жоғары пайдалану сипаттамалары
Ықшам, мықты қаптамадағы жоғары пайдалану сипаттамалары. Диаметрі 1,5 дюймден 6 дюймге (3,8 см-ден 15,2 см-ге дейін) дейінгі құбыржолдарын қарап тексеруге арналған Compact2 дабылы жиынтығына 100 фунт (30 метр) өлшемдегі итерілетін кабель кіреді және 1 дюйм мөлшерінде өзін тегістеліп 2,5 фунтқа жеткені бар инергиялық құбыр желісі бар (қиналатыны 17 градусқа жетеді ), 1 фунтқа 1 дозадан асуы үшін қажетті қққсы үшін қажетті тігу кешендерзе = = = = = такие зонд.
CS6Pak үшін әзірленген
Сандық жазбасы бар CS6Pak мониторын Compact2 фиксация жүйесіне орнатыңыз және өте жылдам теңшелу үшін бәрі дайын. Жүйенің қуатын қосыңыз, ыңғайлы шолу бұрышы үшін мониторды қисайтыңыз және барлығы жоғары сапалы суреттер мен USB жинақтағышындағы бейнелерді ұстау үшін дайын.
- Жұмыс процесін жылдам әрі тиімді баптау үшін CCU жылдам ажыратылатын тіркеу жүйесі
- Бірнеше тар иілімдер арқылы жеңіл итеруге арналған иілгіш итергіш кабель
- Әрқашан тігінен орналасатын құбырдың ішіндегі нақты және анық бейнелерді алу үшін өздігінен тегістейтін камера
- Құбырды инспекциялау кезінде қызығушылық нүктесінің орналасуын анықтауға арналған кіріктірілген зонд
| Салмағы (аккумуляторсыз) | 16,6 фунт (7,5 кг) |
| Ұзындығы | 25" (63,5 см) |
| Ені | 14" (35,6 см) |
| Биіктігі | 17" (43,2 см) |
| Камера түрі | Өздігінен тегістелетін, 1 дюйм (2,5 см) |
| Рұқсат | 648 x 488 (NTSC), 768 Х 576 (PAL) |
| Жарық көзі | 6 жарық диодты |
| Зонд | 512 Гц |
| Итергіш кабельдің ұзындығы | 100' (30 м) |
| Итергіш кабельдің диаметрі | 0,26" (0,6 см) |
| Итергіш кабельдің өзегі | Шыны пластик, 0,14 дюйм (0,3 см) |
| Итергіш кабельдің ең аз иілу радиусы | 2,5" (6,3 см) |
| Құбырлардың өлшемдері | 1,5 дюймнан 6 дюймге дейін (3,8 см-ден 15,2 см-ге дейін) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | ОТ 32 °F 104 °F (0 °C-тан 40 °C-қа дейін) |
| Сақтау температурасы | ОТ 14 °F 158 °F (10 °C 70 °C дейін) |
| Мониторсыз ластанудан қорғау класы | IPx5 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

