
- Бар
SeeSnake| microDrainTM бейнедиагностика жүйесі
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 11|4 - 3 / 4 (32 - 75 / 100 мм)*, ұзындығы 65' (20 м) дейінгі құбыржолдар
Диаметрі 1,5" (40 мм) көптеген ағынды құбырларда 90° көптеген иілулер өтеді
SeeSnake microDrainTM бейнедиагностика жүйесі кіші диаметрлі құбырларды тексеруге қажет және кіші радиустық майы бар шағын өлшемдерге ие.
*3" (75 мм) microEXPLORER немесе micro CA-300 қолдану кезінде SeeSnake мониторымен пайдалану кезінде 4" (100 мм)
- Жеңіл және шағын конструкция кең таралған бейнедиагностика жүйелерімен салыстырғанда екі есе аз, автомобильде жеңіл орналасады және жұмыс алаңына көшіріледі
- Мониторлардың бірнеше түрімен, соның ішінде SeeSnake мониторларымен немесе micro CA-300 бейнедиагностикасына арналған цифрлы камерамен үйлесімділігі
- Тот баспайтын болаттан жасалған, ұзақ уақыт қызмет етуге арналған, серіппелі басты бейне камерасы бар берік және берік конструкция, сонымен бірге керемет шолудың қамтамасыз ететін ұзақ уақыт бойы жарықтандыру
- Кішкентай радиус иілімдерін тексеруге өте ыңғайлы, мысалы, унитаз сифондары мен көлденең сифондар
| Бейнекамераның басы | 0,86" (22 мм) |
| Кабельдің ұзындығы | 30' (9,14 м), 65' (20 м) |
| Кабельдің диаметрі | 0,33" (8,3 мм) |
| Құбырлардың өлшемдері | 11|4" 3 / 4 дейінгі (32 - 75 / 100 мм) |
| Салмағы | 8,6 фунт (3,9 кг), 9,8 фунт (4,4 кг) |
| Ұзындығы | 13,25" (33,7 см) |
| Ені | 6,6" (16,8 см) |
| Биіктігі | 14,2" (36,1 см) |
| Рұқсат | 628 x 586 NTSC |
| Шарлы бағыттаушы саптама | жинаққа 2 дана кіреді. |
| Зонд | Стандартты microDrain 20 м, 512 Гц |
| Есепші | Көзделмеген |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

