
- Бар
SeeSnake| nanoReel өнеркәсіптік бейнедиагностика жүйесі
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
3 | 4» -тен 2» (20-дан 50 мм-ге дейін) дейін, қашықтық 85' (25 м) дейін
Көптеген құбырларда 30 мм 90° иілу өтеді
SeeSnake nanoReel шағын және алыс камераларды тексерудің жаңа мүмкіндіктерін ашады. Баратын жерлеріне тек борскоптар ғана жететін өнеркәсіптік нысандарды енді nanoReel арқылы тексеруге болады. Қазандық құбырлары, электр қоректендіру желілері, суару жүйелері мен әртүрлі арнайы облыстарды nanoReel жаңа жүйесінің көмегімен қарап тексеруге болады.
- Шағын диаметрлі және кіші бұрылыс радиусы бар камера құбыржолдарын 85' (25 м) дейін жіңішке иілімдері 1" (25 мм) бар құбыржолдарға тексеруге мүмкіндік береді. Көпшілігі 30 мм құбырларда 90° иілімдер өтуі мүмкін
- Жеңіл және ықшам блок қарапайым тасымалдауды және ыңғайлы сақтауды қамтамасыз етеді
- Бірін-бірі алмастыратын барабандар ішкі барабанды жұмыс жағдайына қарай ауыстыруға мүмкіндік береді
- L100/L100C – өте қатты итергіш кабельді 1 1|2-ден 5» (40-125 мм) -ға дейінгі құбыржолдары 100'-ға (30 м) дейінгі құбырларды инспекциялауға мүмкіндік береді
- D30 және D65S – жіңішке иілімдері бар шағын диаметр, көлденең сифондар 1 1|2"-ден 4" (40-100 мм) дейінгі, унитаз сифондары, 65'-ге дейінгі (20 метр) жүзу хауыстардың құбырларының құбырларының ұзындығы.
- N85S – арнайы қолдану аймақтарына арналған тар иілімді диаметрі 3|4» бастап 2» (20-50 мм) дейін аса шағын құбыржолдары
| Бейнекамераның басы | 0,62 (15,5 мм) |
| Кабельдің ұзындығы | 85 (25 м) |
| Кабельдің диаметрі | 0,25 (6,3 мм) |
| Құбырлардың өлшемдері | 3|4-тен 2 дюймге дейін (20-50 мм). |
| Салмағы | 9,5 фунт (4,1 кг) |
| Ұзындығы | 13,25" (33,7 см) |
| Ені | 6,6" (16,8 см) |
| Биіктігі | 17,5" (44,5 см) |
| Рұқсат | 510 x 496 |
| Шарлы бағыттаушы саптама | жинаққа 2 дана кіреді. |
| Зонд | 512 Гц |
| Есепші | Көзделмеген |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

