
- Бар
SeeSnake | microReelTM видеожүйесі
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 100' (30 м) дейін диаметрі 1 1|2"-ден 4/5" (40-100 / 125 мм)* құбырлар
Диаметрі 50 мм құбырлардың көпшілігінде 90° иілімдер өтеді
SeeSnake microReel бейне жүйесі шағын диаметрлі және жіңішке қисық құбырларды бейнедиагностикалауға арналған шағын өлшем мен ұтқырлықпен жабдықталған.
microEXPLORER немесе micro CA-300 қолдану кезінде * 4" (100 мм). SeeSnake мониторымен қолданғанда 5" (125 мм)
- Жеңіл және ықшам конструкция өлшемі бойынша танымал бейне диагностика жүйесінің екіншісінен тұрады, автомобильде жеңіл орналасады және жұмысты орындау орнына көшіріледі.
- Мониторлардың бірнеше түрімен үйлесімді, соның ішінде SeeSnake мониторлары немесе micro CA-300 бейнедиагностика үшін цифрлық камералар.
- Ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған шыныланған тот баспайтын болаттан жасалған серіппелі басы бар сенімді және берік конструкция, сонымен қатар ерекше шолу үшін ұзақ мерзімді, айқын жарық түсіргіш.
- 100' (30 м) дейінгі ұзындығы бар құбырларды инспекциялау үшін microDrain-ға қарағанда неғұрлым қатты итерілгіш кабель
| Бейнекамераның басы | 0,98" (25 мм) |
| Кабельдің ұзындығы | 100' (30 м) |
| Кабельдің диаметрі | 0,27" (6,7 мм) |
| Құбырлардың өлшемдері | Диаметрі 1 1|2-ден 4/5-ке дейінгі құбырлар (40-100 / 125 мм) |
| Салмағы | 10,3 фунт (4,7 кг) |
| Ұзындығы | 13,25" (33,7 см) |
| Ені | 6,6" (16,8 см) |
| Биіктігі | 14,2" (36,1 см) |
| Рұқсат | 510 x 496 |
| Шарлы бағыттаушы саптама | жинаққа 2 дана кіреді. |
| Зонд | 512 Гц |
| Есепші | Қосымша (L100C) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

