
- Бар
SeeSnake| сандық жазбасы бар CS10 мониторы
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
CS10 мониторы саладағы цифрлық жазбасы бар мониторды пайдаланудың ең оңай әдісімен RIDGID| беріктігін үйлестіреді. Бір түймені басу арқылы жазу экранның көшірмесін жасауға және бейнені тікелей USB-жинақтауышқа жазуға, содан кейін оны клиентке тікелей беру мүмкіндігі бар.
- USB-жинақтауышқа жазба - клиент өз компьютерінде көрсете алатын форматтағы сандық жазбаны орындауға мүмкіндік береді
- Дисплей 12,1 дюйм, тіпті күндізгі жарықта да анық бейнеленген - табиғи жарықтандыру жағдайында инспекциялауды бақылауға және жазбаны орындауға мүмкіндік береді
- Кіріктірілген трассирлеу - RIDGID (RIDGID таратқыш қажет) орналасқан жердің датчигі арқылы барабан бар итергіш кабель трассирлеуін орындауға мүмкіндік береді
- Көптәртіптік жазба - экранның көшірмесін жасауға, толық экранды бейнені жазуға және Auto-log (кіші файлдар) деп аталатын сығымдалған бейнебейне пішіміндегі жазуды орындауға мүмкіндік береді
- БАҒДАРЛАМАЛЫҚ ҚАМТАМАНЫҢ КӨЗДЕТУІ - SeeSnake HQTM-мен инспекцияны түрлі форматтарда (интернеттегі ақпараттан DVD дискіге дейін) беруге болады
| Салмағы | 13 фунт (5,9 кг) |
| Ұзындығы | 14,3" (36,3 см) |
| Ені | 11,9" (30,2 см) |
| Биіктігі | 12,4" (31,5 см) |
| Дисплей | Тіпті күндізгі жарықта да нақты кескіні бар, 12,1 дюймдік СКД дисплейлері |
| Рұқсат | 640 x 480 |
| Тамақтану көзі | 1 немесе 2 жақсартылған RIDGID 18 В литий-ионды аккумуляторы немесе айнымалы токтың қуат сату розеткасы |
| Аудио | Кірістірілген микрофон мен динамиктер |
| Бейне | AVI 20FPS — 720 x 480 |
| Суреті | JPG — 720 x 480 |
| Деректерді беру | USB-жинақтаушы |
| Бағдарламалық қамтамасыз ету | Жинаққа SeeSnake HQ бағдарламалық қамтамасыз ету кіреді |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

