
- Бар
micro CA-25 бейнедиагностикаға арналған сандық камера
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жаңа RIDGID| micro CA-25 құрылғысы жақын қашықтықта қарапайым бейнедиагностика үшін бекітілген 17 мм су өткізбейтін бейнекамераның бастиегімен видеодиагностикаға арналған жинақы қол камера.
micro CA-25 құрылғысы түрлі-түсті СК-дисплейде суреттің үздік сапасын 2,4 қамтамасыз ететін 4 жоғары жарықдиодтары бар 17 мм алюминий видео камера басымен жарақталған». Сондай-ақ, ол бейнені нақты уақытта сыртқы құрылғыларға жеткізуге арналған бейне шығарумен және тік бейнелерді алу үшін 180°-ға цифрлық бейнені айналдыру функциясымен жарақталған. Қатты пластмасса кейсте micro CA-25 құрылғысымен бірге ілмек, магнит, айна және RCA кабель жеткізілуі тиіс.
| Дисплей | Түрлі-түсті СК-дисплей 2,4" (рұқсат 480 х 234) |
| Бейнекамераның басы | Диаметрі - 17 мм, алюминий корпусы |
| Жарықтандыру | 4 жарықдиодты жарықтылығы орнатылған |
| Кабельдің ұзындығы | 90 см (3'), ұзартылмайды |
| Бейнетүсірілім | RCA 90 см (3') кабелі (жиынтықта жүреді) |
| Суретті бұру | 180° |
| Су өткізбеушілік | Бейнекамера мен кабельдің басы 90 см (3') |
| Тамақтану көзі | 4 AA аккумуляторы |
| Қосымша керек-жарақтар | Айна, iлгек және магнит |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RIDGID |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

