
- Бар
micro CA-300 бейнедиагностикасына арналған камера
Бағасын нақтылаңыз
micro CA-300 RIDGID| видеодиагностиканың жаңа камерасы – microEXPLORER| жаңа үлгісінің деректерін жазу әлдеқайда жеңілдей түсті. Қатынауы қиын жерлердегі мәселелер туралы фотосуреттер мен бейнематериалдарды оңай жазады және ішкі жадтағы (235 МБ) немесе қоса берілген SD карталардағы 4 Гб мәліметтерін сақтайды. Ыңғайлы «пистолет» сабын, үлкен экран және төрт жарық диодтары бар анодталған алюминийден тұратын камераның күшті басы қол жетпес нысандарды табу мен диагностикалауды оңайлатады. Керемет суретті алуға және кескінді бұру және сандық масштабтау сияқты қосымша мүмкіндіктерді пайдалануға мүмкіндік береді. 3,7 В ионды-литий аккумуляторынан басқа, micro CA-300 камерасының қуаттауын қоса берілген ауыспалы токтың адаптері - құбырлардың ұзақ бейнедиагностикасына арналған өте қолайлы адай және аккумулятор тозаңын бөліп алғанда, пайдалану мүмкін, 118, КІКТЕХІ КОРЭШИЯСХХ Биллечте - ИАҚ ОШЭС-2 АС-201 РШІ = VСС; РІV b мимо = = = = = = = такие
Жиынтықтау:
17 мм басы бар micro CA-300 камерасы, аккумулятор, зарядтау құрылғысы, USB кабелі, ілмегі, магнит және айналмалы, RCA кабель, айнымалы ток адайтері, микрофоны бар ғылыми құрал, SД-дан микрограмымен берілген NO, VUNQUVQUVN OСWUNАТҚ OСТАР КІ РОРТЫ КАРТЫ КОРАРТОИЯС БІКСИЯС БССТАР КЕЛ = = = = = = такие
| Дисплей | Түсті СК-дисплей 3.5" (рұқсат 320 х 240) |
| Бейнекамераның басы | Диаметрі - 17 мм, алюминий корпусы |
| Жарықтандыру | 4 жарықдиодты жарықтылығы орнатылған |
| Кабельдің ұзындығы | 90 см, қосымша секциялардың көмегімен 9 м дейін ұзартуға болады |
| Бейне/бейне форматы | Фотосуреттер — JPEG (640 x 480) / видео — AVI (рұқсат 320 x 240) |
| Видеоның шығуы | RCA 90 см кабель (жиынтықта жүр) |
| Су өткізбеушілік | Камера және кабель — 3 м дейін, дұрыс жиналған кезде |
| Тамақтану көзі | Ионды-литий аккумуляторы (3,7 В) /ауыспалы токтың адаптері (5 В) |
| Суретті бұру | 4 x 90 | |
| Цифрлық масштабтау | Иә |
| Ішкі жады | 235 МБ |
| SD картасы | 32 ГБ дейін (жиынтығында 4 ГБ картасы жүруде) |
| Дыбыс жазу, динамика, құлаққап құрылғысы | Иә, кіріктірілген |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RIDGID |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

