
- Бар
Саңылауларды кесуге арналған станок, HC450 үлгісі
Бағасын нақтылаңыз
HC450 RIDGID моделі диаметрі 1/4» (6 мм) бастап 4 3/4» (120 мм) дейінгі тесіктерді үзбей ойып тастауға және құбырлардағы саңылауларды диаметрі 8» дейін (1200 мм) қысым астындағы болмағаны үшін жасап шығарылып отырған. Кіріктірілген деңгей Mechanical T, Vic-O-Let фитингілерін немесе пісірілген тұқымды пайдалана отырып, құбырлар таралған жағдайда, бірнеше саңылауларды бір ось бойынша орналастыруды кепілді етеді. Екі жақты беріліс қолсаптары мен ажыратқыштар кез келген бұрышта жұмыс істеуге ыңғайлылықты қамтамасыз етеді. Бұдан басқа, HC450 моделінің үлкен жүктемелері үшін қысқыш патронға 1|8» (3 мм) бастап 5|8 (6 мм) дейінгі оправаларды сыйдырады. HC450 моделі станоктары өнеркәсіптік объектілерге техникалық қызмет көрсету мен өртке қарсы қорғанысты қамтамасыз ететін механиктер, мердігерлер үшін өте ыңғайлы, себебі түрлі материалдан құбырлардың тесіктері ойып жасалған. Сатылымдағы саңылауларды кесуге арналған тесігі бар станоктардың бірде-біреуі пайдалану сипаттамалары бойынша немесе беріктігін жоғары 450 мамандандырылған үлгісімен салыстырылады.
- Жағармайы бар және құрғақ емес саңылауларды үздіксіз кесу үшін әзірленген.
- Екі жақты басқару жұмыстың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
- УЗО және жұмысшыны қорғауға арналған автоматты ажыратқыш
- Қысқыш патрон 1|8" (3 мм) бастап 5|8" (16 мм) дейін жиектерді сыйдырады
- Тасымалдауға арналған екі тұтқа монтаждауды және тегістеуді жеңілдетеді
- Бірнеше саңылауларды сооспен кесуге арналған кіріктірілген деңгей
| Электр қозғалтқышы | Әмбебап, 115 В, 25-60 Гц, 13 А, 1,2 а.к., UL/CSA сертификаты |
| Об/мин | 110 (жүктемесіз) |
| Кесудің тиімділігі | 4 3/4 дейін" (Құбырлардың шартты өлшемі: 10, 40 және 80) |
| Қысқыш патронның көлемі | 1/8'' - 5/8'' |
| Монтаждау құбырлары диаметрлерінің диапазоны | 1 1/4" - 8" |
| Салмағы | 42 фунт |
| Биіктігі | 11 1/2" |
| Ұзындығы | 17" |
| Ені | 17" |
| CSA және UL (тек 115 В қуат беру кернеуінен модель) стандарттарына сәйкестікке Канадалық стандарттау жөніндегі ассоциациясы сертификаттады |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RIDGID |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

