
- Бар
Тесіктерді кесуге арналған станок, HC300 үлгісі
Бағасын нақтылаңыз
RIDGID HC300 моделінің саңылауларын қиып алу станогы болат түтіктердегі диаметрі 3" (76 мм) дейінгі тесіктерді ойып алуға арналған. Әртүрлі өлшемдегі тесіктер Mechanical T|, Vic-O-LetTM, Weld-O-LetTM пісіру ершіктері сияқты және құбыр желілерін қысылған құбырлардан бөлектеуге мүмкіндік беретін басқа да флоттар үшін пайдаланылған болуы тиіс. HC300 моделі диаметрі 3" (76 мм) дейінгі барлық өлшемдердегі тесіктер үшін бұрандалы жақтаулар үшін қаптаманы сығымдайтын 1|2 (13 мм) қысатын патрон мен диаметрі 7|16 (11 мм) бар түйініш түйгіштігі бойынша белгіленген стандартты қорапша бар, 1. Редукторы бар орнатылған электр қозғалтқыш пайдалану сипаттамаларын және диаметрлердің жұмыс диапазонындағы кескіш құралдың қызмет мерзімін оңтайландырады. Берілістің бір жеңі және Вкл/Выкл ауыстырып-қосқышы қарапайым жұмысты қамтамасыз етеді. HC300 станогының екі элементті ықшам конструкциясы тар және жетуі қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. HC300 моделі жұмыстарды орындау орны мен цехта жоғары өнімділікке айналдырылатын тамаша сипаттамаларды ұсынады.
- Тез жиналатын екі элементті құрылым. Бұл бірегей құрылым монтаждау, тасымалдау және жұмысқа дайындау жеңілдігін қамтамасыз етеді. Сонымен қатар, салмағы бар болғаны 31 фунт (14 кг) бұл станокты тасымалдауға ең ыңғайлы және жұмысқа ыңғайлы болуы үшін екі жеңіл блокқа бөлуге болады. Бұл әсіресе баспалдақпен немесе үстіңгі жағынан ілінген құбырлармен жұмыс істеуге ыңғайлы.
- Шынжырды бір қолмен бекіту. HC300 моделі уақыт үнемдейтін және жұмысқа дайындық пен кесуді орындауды едәуір жеңілдететін патенттелген серіппелі тізбектің бар болуымен сипатталады.
- Эргономикалық құрылым. Басқарудың барлық элементтері қол астындағы операторда болады. Станок ең жоғары өнімділікті қамтамасыз ету үшін жобаланған.
- Жоғары айналу жылдамдығы 1,2 а.к., 11 А қуатты қозғалтқыштың арқасында HC300 моделі саңылаудың тез бұрғылау үшін айналу жылдамдығын 360 айналым/мин бір мезгілде кесу аспаптарының қызмет мерзімін оңтайландыруды қамтамасыз ететін
- Перпендикуляр бұрғылауды үйлестіретін көлденең және тік жазықтықтар
| Электр қозғалтқышы | Әмбебап, 1200 Вт |
| Шығу қуаты | 1/2 а.к. |
| Об/мин | 360 (жүктемесіз) |
| Кесудің тиімділігі | 3"-ге дейін (76 мм) |
| Қысқыш патронның көлемі | 1/16"(1,6 мм) - 1/2" (13 мм) |
| Монтаждау құбырлары диаметрлерінің диапазоны | 1-1/2" (38 мм) - 8" (200 мм) |
| 7/16 дейін жақтау" | |
| Салмағы | 31 фунт |
| Биіктігі | 12,8" |
| Ұзындығы | 11,9" |
| Ені | 13,2" |
| CSA және UL (тек 115 В қуат беру кернеуінен модель) стандарттарына сәйкестікке Канадалық стандарттау жөніндегі ассоциациясы сертификаттады |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RIDGID |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

