
- Бар
RP 340-C моделінің желісінен қуат алатын пресс-құрал
Бағасын нақтылаңыз
Жаңа буын 32 кН ықшам пресс құралы - бұл біздің ең жеңіл, электр қуатымен жұмыс істейтін пресс құралы. Қызмет көрсету аралығы тек 42000 пресс-циклдан кейін!
- Мыс, болат және тот баспайтын болат үшін кесу қалыңдығы 12-ден 108 мм-ге дейін
- Молекулааралық байланысқан полиэтилен және көп қабатты құбырлар үшін кесу қалыңдығы 10-нан 75 мм-ге дейін
Қуат көзінің адаптері (және 5 метрлік кабель) бар RP 340-C үлгісіндегі желіден қуат алатын пресс құралын таңдауға кеңес береміз. RP 340-B моделінің барлық ұқсас сипаттамаларына, функцияларына және беріктігіне ие RP 340-C пресс құралы жұмыста таптырмас құрал болып табылады. Алдыңғысынан 30%-ға аз электр қуатымен жұмыс істейтін құрылғы, RP 340-C пресс құралы бұрын-соңды шығарылған ең жеңіл электр қуатымен жұмыс істейтін пресс құралы болып табылады. RP 340-C үлгісіндегі қуат көзінің адаптерін алынбалы 18 вольтты литий-ионды аккумулятордың арқасында оңай алып тастауға және ауыстыруға (қосымша) болады. Бұл пайдаланушыға желіден және батареядан жұмыс істейтін пресс құралының барлық артықшылықтарын алуға мүмкіндік береді.
| Қалыңдығын кесу | 10 - 108 мм |
| Мыстан, болаттан, тот баспайтын болаттан, молекулааралық байланысқан полиэтиленнен және көп қабатты құбырлардан жасалған құбырлармен пайдалануға арналған | |
| Гидравликалық поршеньнің шығыс қуаты | 32 кН |
| Салмақ | 3,53 кг (230 В қуат адаптерін қоса алғанда) |
| Кабель ұзындығы | 5 м |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -10С-тан 50С-қа дейін (15F-ден 122F-ге дейін) |
| Циклдің шамамен алынған уақыты | 4 секунд |
| Жарықдиодты индикаторлар | Нашар жарықтандыру немесе жарықсыз жағдайларда ұзақ уақыт жұмыс істеуге арналған жарықдиодты жарықтандыру |
| Қызмет көрсету аралығы | 40000 пресс-цикл арқылы еске салу / 42000 пресс-цикл арқылы тоқтату |
| Стандартты жиынтыққа мыналар кіреді | RP 340 пресс-құралы, 230 В қуат адаптері және тасымалдауға арналған қорап |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

