
- Бар
micro CA-100 бейнедиагностикасына арналған камера
Бағасын нақтылаңыз
RIDGID| micro CA-100 бейнедиагностикаға арналған жаңа камера — SeeSnake| micro видеодиагностикаға арналған камераның жаңа ұрпасы, ол барған сайын қиын жерлерде де толығырақ бейнедиагностика жасай алады. Оның ыңғайлы «пистолет» сабының құрылымы, бір қолды басқару мүмкіндігі және үлкен экран қол жетімді емес жерлерде жұмысты жеңілдетеді. Micro CA-100 камерасы ең қара бұрыштарды жарықтандыруға арналған төрт аса жарқын жарық диодты 17 мм (0,7") күшті анодталған алюминий видео камераларының басы бар стандартты комплектіде келеді. Кез келген жағдайда көру үшін белсенді бейнені сағат тіліне қарсы бұраңыз. 6 мм қолжетімді қосымша керек-жарағының арқасында micro CA-100 бейнедиагностикаға арналған камераларды әртүрлі жерде қызмет көрсету мен қиындықтарды анықтауға пайдалануға болады. micro CA-100 RIDGID бейнедиагностика камерасы қажет жерде және қажет кезде шешімдер ұсынады.
| Дисплей | Түсті СК-дисплей 3.5" (рұқсат 320 х 240) |
| Бейнекамераның басы | Диаметрі - 17 мм, алюминий корпусы |
| Жарықтандыру | 4 жарықдиодты жарықтылығы орнатылған |
| Кабельдің ұзындығы | 90 см, қосымша секциялардың көмегімен 9 м дейін ұзартуға болады |
| Бейнетүсірілім | RCA 90 см (3') кабелі (жиынтықта жүреді) |
| Суретті бұру | 4 x 90° |
| Су өткізбеушілік | Бейнекамера мен кабельдің бастығы 3 м (10') |
| Тамақтану көзі | 4 AA аккумуляторы |
| Қосымшалар | Айна, iлгек және магнит |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RIDGID |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

