
- Бар
- Коды:245629
EHE3211-M7E4-1M EMC - Жылдам әрекет ететін пневмотаратқыш, 3/2 НО/НЗ, M7, 24 VDC
164 495 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EHE3211-M7E4-1M
Ерекшеліктері:
- Тікелей әрекет.
- Вакуумға жарамды нөлдік қысымда қосу.
- Функциясы бойынша әмбебап (қалыпты ашық / қалыпты жабық).
- Симметриялық құрылым; теңдестірілген катушка; жұмыс ортасының қысымының әсерінің болмауы; ластанудан қорғаудың жоғары дәрежесі және тамаша тығыздау өнімділігі.
- Пайдалануға ыңғайлы болу үшін қолмен қайталау.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | EMC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EHE3211-M7E4-1M |
| Қосу уақыты | 7мс |
| Өшіру уақыты | 3.5мс |
| Кіру (1/P арна) | M7 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | M7 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | M7 |
| Кабель ұзындығы | 1м |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Оқшаулау сыныбы | F |
| Кабельдегі сымдар саны | 2 |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 130Гц |
| Салмақ | 60г |
| Катушка қуаты | 3 W |
| Ағынның бағыты | қайтымды |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Қосылу | M7 |
| Жұмыс ортасы | вакууммен сығылған ауа ISO стандартына сәйкес 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | -0.9 ÷ 8бар |
| Қосқыш | талап етілмейді |
| Қолмен қайталау | басу, бекітусіз |
| Стандартты номиналды шығыс | 95л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Басқару түрі | электрлік |
| Клапанның қызметі | 3/2 БІРАҚ/НЗ |
| Электр байланысы | кабель |
- Бағасы: 164 495 ₸



