
- Бар
- Коды:245636
HS32-DAD5-F10-7B-300 CAMOZZI - Жылдам әрекет ететін пневмотаратқыш, 3/2 НО/НЗ, 24 VDC
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HS32-DAD5-F10-7B-300
HS сериялы дистрибьюторлар төмен жауап беру уақытына байланысты сұрыптау жабдығында, бас тарту жүйелерінде және басқа да көптеген қолданбаларда қолданылуы мүмкін.
Ерекшеліктері:
- Ықшамдылық
- Жоғары тұтыну
- Жоғары жылдамдық
- Жоғары ресурс
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | HS32-DAD5-F10-7B-300 |
| Қосу уақыты | 1.4мс |
| Өшіру уақыты | 0.8мс |
| Кіру (1/P арна) | тақта/ернемек |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | тақта/ернемек |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | тақта/ернемек |
| Кабель ұзындығы | 0.3м |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Кабельдегі сымдар саны | 2 |
| Ғимарат | алюминий |
| Монтаждау | коллекторлық плитада |
| Катушка қуаты | 12 W |
| Ағынның бағыты | қайтымды |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | тақта/ернемек |
| Жұмыс ортасы | вакууммен сығылған ауа ISO стандартына сәйкес 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 70°C |
| Жұмыс қысымы | -1 ÷ 8бар |
| Қосқыш | Иә |
| Қолмен қайталау | басу, бекітусіз |
| Үйлесімділік | CAMOZZI HS32-F10 |
| Стандартты номиналды шығыс | 80л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Басқару түрі | электрлік |
| Клапанның қызметі | 3/2 БІРАҚ/НЗ |
| Электр байланысы | қосқыш 2 істікшелі, кабель |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

