
- Бар
- Коды:245635
HS32-DAD8-M5-3C-1000 CAMOZZI - Жылдам әрекет ететін пневмотаратқыш, 3/2 НО/НЗ, M5, 12 VDC
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HS32-DAD8-M5-3C-1000
HS сериялы дистрибьюторлар төмен жауап беру уақытына байланысты сұрыптау жабдығында, бас тарту жүйелерінде және басқа да көптеген қолданбаларда қолданылуы мүмкін.
Ерекшеліктері:
- Ықшамдылық
- Жоғары тұтыну
- Жоғары жылдамдық
- Жоғары ресурс
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | HS32-DAD8-M5-3C-1000 |
| Қосу уақыты | 2.5мс |
| Өшіру уақыты | 0.8мс |
| Кіру (1/P арна) | M5 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | M5 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | M5 |
| Кабель ұзындығы | 1м |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Кабельдегі сымдар саны | 2 |
| Ғимарат | алюминий |
| Салмақ | 150г |
| Монтаждау | сызықтық монтажкіру тесігі |
| Катушка қуаты | 4.8 W |
| Ағынның бағыты | қайтымды |
| Катушканың кернеуі | 12 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы | вакууммен сығылған ауа ISO стандартына сәйкес 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 70°C |
| Жұмыс қысымы | -1 ÷ 8бар |
| Қосқыш | Иә |
| Қолмен қайталау | басу, бекітусіз |
| Стандартты номиналды шығыс | 100л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Басқару түрі | электрлік |
| Клапанның қызметі | 3/2 БІРАҚ/НЗ |
| Электр байланысы | қосқыш 2 істікшелі, кабель |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

