
- Бар
- Коды:12631
MHE3-MS1H-3/2G-1/8 525147 FESTO - Пневматикалық таратқыш электр. тірек., 3/2 НЗ, G1/8, 24 VDC
221 475 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы MHE3-MS1H-3/2G-1/8 525147
Клапанның қызметі: 3/2 НЗ • Басқару түрі: электрлік • Катушканың кернеуі: 24 В тұрақты ток • Стандартты номиналды шығын: 200л/мин • Электр қосылымы: 2 істікшелі қосқыш • Қосылу мүмкіндігі: G1/8 • Қорғау класы: IP65 • Корпус материалы: мырыш, боялған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 525147 |
| Бұрандалар | Мырышталған,Болат |
| Қосу уақыты | 2.3мс |
| Өшіру уақыты | 2.8мс |
| Кіру (1/P арна) | G1/8 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/8 |
| Қосымша функциялар | ұшқыннан қорғау,қорғаныс қаптамасы,ұстап тұру тогын азайту |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Полярлықтың өзгеруінен қорғау | биполярлы |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | мырыш, боялған |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 280Гц |
| Таңбалау | MHE3-MS1H-3/2G-1/8 |
| Салмақ | 120г |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 19мм |
| Катушка қуаты | 1.6 ÷ 6.5 W |
| Ағынның бағыты | шектеулермен қайтымды |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | мырыш |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | -0.9 ÷ 8бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу |
| Стандартты номиналды шығыс | 200 л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | ершікті клапан |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Шартты өту | 3мм |
| Клапанның қызметі | 3/2 НЗ |
| Ені | 14мм |
| Электр байланысы | қосқыш 2 істікшелі |
- Бағасы: 221 475 ₸


