
- Бар
- Коды:12689
MHJ10-S-2,5-QS-6-HF/LP 567798 FESTO - Пневматикалық таратқыш электр. тірек., 2/2 НЗ, 6 мм, 24 VDC
158 912 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы MHJ10-S-2,5-QS-6-HF/LP 567798
Клапанның қызметі: 2/2 НЗ • Басқару түрі: электрлік • Катушканың кернеуі: 24 В тұрақты ток • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 160л/мин • Электр қосылымы: кабель • Кабель ұзындығы: 2,5м • Қосылым: 6 мм • Қорғаныс класы: IP65 • Жұмыс кернеуі: 21,6 ÷ 26,4 V тұрақты ток • Корпус материалы: арматурасы бар полиамид (ПА);арматурасы бар полифенилен сульфаты (PPS
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 567798 |
| Бұрандалар | Болат |
| Кіру (1/P арна) | 6 мм (түтік) |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | 6 мм (түтік) |
| Кабель ұзындығы | 2.5м |
| Қосымша функциялар | қауіпсіз ажырату,ұшқыннан қорғау,энергияны қалпына келтірумен ұстау тогын азайту |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Полярлықтың өзгеруінен қорғау | жұмыс кернеуі үшін |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Кабельдегі сымдар саны | 3 |
| Ғимарат | арматураланған полиамид (PA);арматураланған полифенилен сульфиді (PPS) |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 500 Гц |
| Таңбалау | MHJ10-S-2,5-QS-6-HF/LP |
| Салмақ | 85ж |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен желілік монтажкеу тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 10.5мм |
| Катушка қуаты | 2 ÷ 7 W |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Өру/оқшаулау | полиуретан (PUR) |
| Негізгі материал | Пластик |
| Қосылу | 6 мм |
| Жұмыс бойынша ескертпе | Блокты ағынмен орнату үшін, макс. қоршаған орта температурасы 45°C.,Қуат көзі кернеудің төмендеуінсіз кем дегенде 1,7 А ұстап тұруы керек,Ағынсыз жұмыс істемеуі керек |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | маймен жұмыс істеу мүмкін емес |
| Беру тогы бойынша ескертпе | 0.09 - 0.44 mA with a trigger signal of 3 - 15 V,0.44-15.44 mA with a trigger signal of 15-30 V,Linear rise |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 0.5 ÷ 4бар |
| Жұмыс кернеуі | 21.6 ÷ 26.4 V DC |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қосқыш | талап етілмейді |
| Қолмен қайталау | Жоқ |
| Стандартты номиналды шығыс | 160л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | серіппесіз қайтарылатын орындық клапаны |
| Қалпына келтіру түрі | ауа серіппесі |
| Тығыздау түрі | қатты |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Клапанның қызметі | 2/2 НЗ |
| Ені | 10 мм |
| Электр байланысы | кабель |
- Бағасы: 158 912 ₸


