
- Бар
- Коды:12697
MHJ9-QS-6-HF/LP 567793 FESTO - Пневматикалық таратқыш электр. тірек., 2/2 НЗ, 6 мм, 12 ÷ 53 VDC
113 502 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы MHJ9-QS-6-HF/LP 567793
Клапанның қызметі: 2/2 НЗ • Басқару түрі: электрлік • Катушканың кернеуі: 12 ÷ 53 В тұрақты ток • Стандартты номиналды шығыс: 160л/мин • Электр қосылымы: 2 істікшелі қосқыш • Жалғау: 6 мм • Қорғау класы: IP40 • Жұмыс кернеуі: 12 ÷ 53 V DC • Корпус материалы: арматураланған полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 567793 |
| Бұрандалар | Болат |
| Кіру (1/P арна) | 6 мм (түтік) |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | 6 мм (түтік) |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Ғимарат | арматураланған полиамид (PA) |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 500 Гц |
| Таңбалау | MHJ9-QS-6-HF/LP |
| Салмақ | 30г |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен желілік монтажкеу тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 9.5 мм |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Катушканың кернеуі | 12 ÷ 53 V DC |
| Негізгі материал | Пластик |
| Қосылу | 6 мм |
| Жұмыс бойынша ескертпе | Шығынмен блокты монтаждау үшін, макс. қоршаған орта температурасы 45°C.,Шығынсыз жұмыс істемеңіз |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | маймен жұмыс істеу мүмкін емес |
| Жұмыс кернеуі бойынша ескертпе | Тек MHJ9-KMH кабелімен-… |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 0.5 ÷ 4бар |
| Жұмыс кернеуі | 12 ÷ 53 V DC |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | Жоқ |
| Катушканың кедергісі | 2.5Ом |
| Стандартты номиналды шығыс | 160л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | серіппесіз қайтарылатын орындық клапаны |
| Қалпына келтіру түрі | ауа серіппесі |
| Тығыздау түрі | қатты |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Клапанның қызметі | 2/2 НЗ |
| Ені | 9мм |
| Электр байланысы | қосқыш 2 істікшелі |
- Бағасы: 113 502 ₸


