
- Бар
- Коды:8627
DADB-S1-20-S10-50 553407 FESTO - Сильфонды жинақ, диам. 20 мм, жүріс 10 ÷ 50 мм
53 808 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DADB-S1-20-S10-50 553407
Поршеньнің диаметрі: 20мм • Жүріс: 10 ÷ 50мм • Сыртқы диаметрі: 29мм • Қосылу мүмкіндігі: M5
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Адаптерлік компоненттер | Арматурасы бар ҚБ |
| Артикул | 553407 |
| Гофра | NBR |
| Поршеньнің диаметрі | 20мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Таңбалау | DADB-S1-20-S10-50 |
| Салмақ | 20ж |
| Монтаждау | ішкі бұранда арқылы бұрандалы түйреуішпен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Сыртқы диаметрі | 29 мм |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Бұрандалы штифт | Қоспаланған болат, тот баспайтын |
| Конструкция түрі | шығару тесігі бар гофр |
| Діңгекті ұзарту | 22мм |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қоршаған ортаға төзімділік | Бензин, Майлар.,Шаң,Бөлу,Майлау |
| Барысы | 10 ÷ 50мм |
- Бағасы: 53 808 ₸

