
- Бар
- Коды:8682
DADB-S1-63-S51-125 553503 FESTO - Сильфонды жинақ, диам. 63 мм, жүріс 51 ÷ 125 мм
81 449 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DADB-S1-63-S51-125 553503
Поршеньнің диаметрі: 63мм • Жүріс: 51 ÷ 125мм • Сыртқы диаметрі: 57мм • Қосылу мүмкіндігі: G1/4 • Қорғау класы: IP54
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Адаптерлік компоненттер | Арматурасы бар ҚБ |
| Артикул | 553503 |
| Гофра | NBR |
| Поршеньнің диаметрі | 63мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Таңбалау | DADB-S1-63-S51-125 |
| Салмақ | 75ж |
| Монтаждау | ішкі бұранда арқылы бұрандалы түйреуішпен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Сыртқы диаметрі | 57 мм |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Бұрандалы штифт | Қоспаланған болат, тот баспайтын |
| Конструкция түрі | шығару тесігі бар гофр |
| Діңгекті ұзарту | 48мм |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қоршаған ортаға төзімділік | Бензин, Майлар.,Шаң,Бөлу,Майлау |
| Барысы | 51 ÷ 125мм |
- Бағасы: 81 449 ₸

