
- Бар
- Коды:8684
DADB-V6-100-S126-175 553375 FESTO - Сильфонды жинақ, диам. 100 мм, жүріс 126 ÷ 175 мм
142 554 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DADB-V6-100-S126-175 553375
Поршеньнің диаметрі: 100мм • Жүріс: 126 ÷ 175мм • Сыртқы диаметрі: 93 мм • Қосылу мүмкіндігі: G1/4 • Қорғау класы: IP54
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Адаптерлік компоненттер | Арматурасы бар ҚБ |
| Артикул | 553375 |
| Гофра | NBR |
| Поршеньнің диаметрі | 100мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Таңбалау | DADB-V6-100-S126-175 |
| Салмақ | 165ж |
| Монтаждау | бұрандалы штифті бар сырғымалы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Сыртқы диаметрі | 93 мм |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Бұрандалы штифт | Қоспаланған болат, тот баспайтын |
| Конструкция түрі | шығару тесігі бар гофр |
| Діңгекті ұзарту | 49 мм |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қоршаған ортаға төзімділік | Бензин, Майлар.,Шаң,Бөлу,Майлау |
| Барысы | 126 ÷ 175мм |
- Бағасы: 142 554 ₸

