
- Бар
- Коды:8695
DADB-V6-32-S176-250 553277 FESTO - Сильфонды жинақ, диам. 32 мм, жүріс 176 ÷ 250 мм
93 105 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DADB-V6-32-S176-250 553277
Поршеньнің диаметрі: 32мм • Жүріс: 176 ÷ 250мм • Сыртқы диаметрі: 38мм • Қосылу мүмкіндігі: G1/8 • Қорғау класы: IP54
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Адаптерлік компоненттер | Арматурасы бар ҚБ |
| Артикул | 553277 |
| Гофра | NBR |
| Поршеньнің диаметрі | 32мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Таңбалау | DADB-V6-32-S176-250 |
| Салмақ | 66г |
| Монтаждау | бұрандалы штифті бар сырғымалы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Сыртқы диаметрі | 38 мм |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Бұрандалы штифт | Қоспаланған болат, тот баспайтын |
| Конструкция түрі | шығару тесігі бар гофр |
| Діңгекті ұзарту | 80 мм |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қоршаған ортаға төзімділік | Бензин, Майлар.,Шаң,Бөлу,Майлау |
| Барысы | 176 ÷ 250мм |
- Бағасы: 93 105 ₸

