
- Бар
- Коды:12518
МХА1-2Х2/2Г-1,5-4-4-3 560372 FESTO - Вакуумдық клапан электр. тірек., 2x2/2 НЗ, 4-3 мм, 24 VDC
229 122 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы MHA1-2X2/2G-1,5-4-4-3 560372
Клапанның қызметі: 2х2/2НЗ • Басқару түрі: электрлік • Катушканың кернеуі: 24 В тұрақты ток • Стандартты номиналды шығын: 30л/мин • Электр қосылымы: 2 істікшелі қосқыш • Қосылу мүмкіндігі: 4-3 мм • Қорғау класы: IP40 • Корпус материалы: арматурасы бар полиамид (PA);арматурасы бар полифенилен сульфиді (PPS
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 560372 |
| Бұрандалар | Болат |
| Қосу уақыты | 6мс |
| Өшіру уақыты | 6мс |
| Кіру (1/P арна) | 4 мм (түтік) |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | 3 мм (түтік) |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Жай-күй индикаторы | жарық диоды |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Ғимарат | арматураланған полиамид (PA);арматураланған полифенилен сульфиді (PPS) |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 10Гц |
| Таңбалау | MHA1-2X2/2G-1,5-4-4-3 |
| Салмақ | 30.6ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 20мм |
| Катушка қуаты | 0.7 ÷ 3 W |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | Пластик |
| Қосылу | 4-3 мм |
| Қосылу, 11 | 4 мм (нар. диам. құбырлар) |
| Вакууммен жұмыс істеуге жарамдылығы | Иә |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | 0 ÷ 1.5бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу |
| Стандартты номиналды шығыс | 30л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR);фторкаучук (FPM/FKM/Viton) |
| Шартты өту | 1.5 мм |
| Клапанның қызметі | 2х2/2 НЗ |
| Ені | 20мм |
| Электр байланысы | қосқыш 2 істікшелі |
- Бағасы: 229 122 ₸


