
- Бар
- Коды:12543
MHA1-M4H-3/2G-0,6-TC 197003 FESTO - Пневматикалық таратқыш электр. тірек., 3/2 НЗ, 5 VDC
69 638 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы MHA1-M4H-3/2G-0,6-TC 197003
Клапанның қызметі: 3/2 НЗ • Басқару түрі: электрлік • Катушканың кернеуі: 5 В тұрақты ток • Стандартты номиналды шығын: 10л/мин • Электр қосылымы: қосқыш • Жалғау: плита/фланец • Қорғау класы: IP40 • Корпус материалы: арматураланған полиамид (PA);арматураланған полифенилен сульфиді (PPS).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 197003 |
| Қосу уақыты | 4мс |
| Өшіру уақыты | 4мс |
| Кіру (1/P арна) | тақта/ернемек |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | тақта/ернемек |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | тақта/ернемек |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Ғимарат | арматураланған полиамид (PA);арматураланған полифенилен сульфиді (PPS) |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 20Гц |
| Таңбалау | MHA1-M4H-3/2G-0,6-TC |
| Салмақ | 10г |
| Монтаждау | монтаждау тақтасындакөтерме тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 10 мм |
| Катушка қуаты | 1 W |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Катушканың кернеуі | 5 V DC |
| Негізгі материал | Пластик |
| Қосылу | тақта/ернемек |
| Тұтынылатын қуат | 1 Вт |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 40°C |
| Жұмыс қысымы | 0 ÷ 8бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу |
| Стандартты номиналды шығыс | 10л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | серіппелі қайтарымы бар ершікті клапан |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR);фторкаучук (FPM/FKM/Viton) |
| Шартты өту | 0.65мм |
| Клапанның қызметі | 3/2 НЗ |
| Ені | 10 мм |
| Электр байланысы | қосқыш |
- Бағасы: 69 638 ₸


