
- Бар
- Коды:12848
SV/O-3-PK-3X2 184135 FESTO - Панельді пневмотаратқыш (тіреусіз. эл.), 2x3/2 НЗ, 3 мм (түтік)
157 545 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SV/O-3-PK-3X2 184135
Клапанның қызметі: 2x3/2 НЗ • Басқару түрі: қолмен • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 70л/мин • Қосылу мүмкіндігі: 3 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 184135 |
| Кіру (1/P арна) | 3 мм (ішкі түтік) |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | 3 мм (ішкі түтік) |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | 3 мм (ішкі түтік) |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Таңбалау | SV/O-3-PK-3X2 |
| Салмақ | 34ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Қосылу | 3 мм |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 0 ÷ 8бар |
| Стандартты номиналды шығыс | 70л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | қолмен |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Басқарушы элемент | басқарушы элемент жоқ |
| Шартты өту | 2,5 мм |
| Клапанның қызметі | 2х3/2 НЗ |
- Бағасы: 157 545 ₸


