
- Бар
- Коды:5143
DGSL-10-50- Y3A 543958 FESTO - Шағын суппорт, 12х50 мм
1 493 095 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DGSL-10-50-Y3A 543958
Поршеньнің диаметрі: 12мм • Инсульт: 50мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: жылжымалы бағыттаушы (шарикті) • Жалғау: M5 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 543958 |
| Поршеньнің диаметрі | 12мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 8мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. жылдамдық | 0.8 м/с |
| Таңбалау | DGSL-10-50-Y3A |
| Салмақ | 564ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0.01 мм |
| Жылжымалы масса | 226ж |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 1.5 ÷ 8бар |
| Реттелетін соңғы орналасу аймағы / алға жылжу | 24 mm |
| Реттелетін соңғы орналасу аймағы / артқа жылжу | 15 mm |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 51Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 68Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | - |
| Тығыздағыштар | сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Барысы | 50 мм |
| Өзек | тот баспайтын қоспаланған болат |
- Бағасы: 1 493 095 ₸







