
- Бар
- Коды:5207
DGSL-16-100- P1A 543997 FESTO - Шағын суппорт, 20х100 мм
1 776 490 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DGSL-16-100-P1A 543997
Поршеньнің диаметрі: 20мм • Инсульт: 100мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: жылжымалы бағыттаушы (шарикті) • Жалғау: M5 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 543997 |
| Поршеньнің диаметрі | 20мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 4.2 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. жылдамдық | 0.8 м/с |
| Таңбалау | DGSL-16-100-P1A |
| Салмақ | 1792ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0.01 мм |
| Жылжымалы масса | 776ж |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | -1 ÷ 8бар |
| Реттелетін соңғы орналасу аймағы / алға жылжу | 72,5 mm |
| Реттелетін соңғы орналасу аймағы / артқа жылжу | 39,5 mm |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 158Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 188Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | - |
| Тығыздағыштар | сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Барысы | 100мм |
| Өзек | тот баспайтын қоспаланған болат |
- Бағасы: 1 776 490 ₸







