
- Бар
- Коды:5226
DGSL-20-40- P1A 544017 FESTO - Шағын суппорт, 25х40 мм
1 461 690 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DGSL-20-40-P1A 544017
Поршеньнің диаметрі: 25мм • Инсульт: 40мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: жылжымалы бағыттаушы (шарикті) • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 544017 |
| Поршеньнің диаметрі | 25мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 5мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. жылдамдық | 0.8 м/с |
| Таңбалау | DGSL-20-40-P1A |
| Салмақ | 2011ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0.01 мм |
| Жылжымалы масса | 801ж |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | -1 ÷ 8бар |
| Реттелетін соңғы орналасу аймағы / алға жылжу | 50,5 mm |
| Реттелетін соңғы орналасу аймағы / артқа жылжу | 49,5 mm |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 247Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 295Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | - |
| Тығыздағыштар | сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Барысы | 40 мм |
| Өзек | тот баспайтын қоспаланған болат |
- Бағасы: 1 461 690 ₸







