
- Бар
- Коды:29994
ДГСТ-16-150- E1A 8078861 FESTO - Шағын суппорт, 16х150 мм
1 565 075 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DGST-16-150-E1A 8078861
Поршеньнің диаметрі: 2х16мм • Инсульт: 150мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: жылжымалы бағыттаушы (шарикті) • Жалғау: M5 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8078861 |
| Поршеньнің диаметрі | 2х16 мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 0.8мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. жылдамдық | 0,5 м/с |
| Таңбалау | DGST-16-150-E1A |
| Салмақ | 1402ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы | POM,TPE-E,Қоспаланған болат |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0.3 мм |
| Жылжымалы масса | 660г |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | -1 ÷ 8бар |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 207Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 241Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | қос поршень |
| Тығыздағыштар | сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Барысы | 150мм |
| Өзек | тот баспайтын қоспаланған болат |
- Бағасы: 1 565 075 ₸


