
- Бар
- Коды:30022
ДГСТ-20-200- E1A 8078871 FESTO - Шағын суппорт, 20х200 мм
1 969 910 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DGST-20-200-E1A 8078871
Поршеньнің диаметрі: 2х20мм • Инсульт: 200мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: жылжымалы бағыттаушы (шарикті) • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8078871 |
| Поршеньнің диаметрі | 2х20мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 1мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. жылдамдық | 0,5 м/с |
| Таңбалау | DGST-20-200-E1A |
| Салмақ | 3275г |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы | POM,TPE-E,Қоспаланған болат |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0.3 мм |
| Жылжымалы масса | 1460ж |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | -1 ÷ 8бар |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 317Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 377Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | қос поршень |
| Тығыздағыштар | сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Барысы | 200мм |
| Өзек | тот баспайтын қоспаланған болат |
- Бағасы: 1 969 910 ₸


