
- Бар
- Коды:90664
722116841000 METAL WORK - Пилоттық пневмотаратқыш электр. тірек., 3/2 НЗ, 24 VDC
87 990 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы 722116841000
PLT-10 3/2 NC ø1.2 3/0.3W 24VDC LED Speed-up plug-in - connection on same sides
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Metal Work |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 722116841000 |
| Кіру (1/P арна) | плита/ернемек ISO 15218 (CNOMO) бойынша |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | плита/ернемек ISO 15218 (CNOMO) бойынша |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | плита/ернемек ISO 15218 (CNOMO) бойынша |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±15 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP51 |
| Салмақ | 9.8ж |
| Катушка қуаты | 0.3 ÷ 3 W |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Қосылу | плита/ернемек ISO 15218 (CNOMO) бойынша |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 7бар |
| Жұмыс циклі | 1 |
| Қосқыш | Жоқ |
| Стандарт | ISO 15218 (CNOMO) |
| Стандартты номиналды шығыс | 16л/мин |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | 10 мм |
| Клапанның қызметі | 3/2 НЗ |
| Электр байланысы | қосқыш 2 істікшелі |
- Бағасы: 87 990 ₸

