
- Бар
- Коды:12449
VSCS-B-M32-MD-WA-2AC1 571064 FESTO - Пневматикалық таратқыш электр. тірек., 3/2 НЗ, 110 VAC
66 965 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VSCS-B-M32-MD-WA-2AC1 571064
Клапанның қызметі: 3/2 НЗ • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 110 В айнымалы ток • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 18л/мин • Стандартты өлшем: 15 мм • Стандарт: ISO 15218 (CNOMO) • Электр қосылымы: DIN 43650 типті C қосқышы (8 мм) 3 істікшелі • Қосылу: ISO 15218 стандартына сәйкес пластина/фланец (CNOMO) • Қорғау класы: IP65
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 571064 |
| Қосу уақыты | 6мс |
| Өшіру уақыты | 6мс |
| Кіру (1/P арна) | плита/ернемек ISO 15218 (CNOMO) бойынша |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | плита/ернемек ISO 15218 (CNOMO) бойынша |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | плита/ернемек ISO 15218 (CNOMO) бойынша |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | =-15 % / 10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қабаттасудан қорғау | Жоқ |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Таңбалау | VSCS-B-M32-MD-WA-2AC1 |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушка қуаты | 2.1 ÷ 2.9 VA |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Катушканың кернеуі | 110 V AC |
| Қосылу | плита/ернемек ISO 15218 (CNOMO) бойынша |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | 10 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | 0 ÷ 10бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу, бекітумен |
| Стандарт | ISO 15218 (CNOMO) |
| Стандартты номиналды шығыс | 18л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | 15 мм |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Клапанның қызметі | 3/2 НЗ |
| Ені | 15мм |
| Электр байланысы | DIN 43650 бойынша қосқыш С типі (8 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: 66 965 ₸


