
- Бар
- Коды:12975
ОЛ-2-1/2- QS-12 153474 FESTO - Қолмен өшіру клапаны, 2/2, R1/2-12 мм
52 198 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HE-2-1/2-QS-12 153474
Клапанның қызметі: 2/2 бистабильді • Басқару түрі: қолмен • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 776л/мин • Жалғау: R1/2-12 мм • Корпус материалы: арматураланған полибутилентерефталат (PBT)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 153474 |
| Кіру (1/P арна) | R1/2 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | 12 мм (түтік) |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | арматураланған полибутилентерефталат (ПБТ) |
| Таңбалау | HE-2-1/2-QS-12 |
| Салмақ | 24ж |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен желілік монтажкеу тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Негізгі материал | Пластик |
| Қосылу | R1/2-12 мм |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | -0.95 ÷ 10бар |
| Стандартты номиналды шығыс | 776л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | орамды |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | қолмен |
| Шартты өту | 7мм |
| Клапанның қызметі | 2/2 бистабильді |
- Бағасы: 52 198 ₸


