
- Бар
- Коды:10679
CPE10-M1BH-5/3B-M5-B 533163 FESTO - Электрлік пневматикалық дистрибьютор. тірек., 5/3 қысыммен, M5, 24 VDC
432 582 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPE10-M1BH-5/3B-M5-B 533163
Клапанның қызметі: 5/3 қысыммен орта позицияда моностабильді • Басқару түрі: электрлік • Катушканың кернеуі: 24 В тұрақты ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: ішкі • Стандартты номиналды шығыс: 180л/мин • Электр қосылымы: 2 істікшелі қосқыш • Қосылу мүмкіндігі: M5 • Қорғау класы: IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 533163 |
| Қосу уақыты | 16мс |
| Өшіру уақыты | 20мс |
| Кіру (1/P арна) | M5 |
| Пилоттың пайдаланылған газы, 82/84 арна | M3 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | M7 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | M5 |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | =-15 % / 10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | CPE10-M1BH-5/3B-M5-B |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушка қуаты | 1.28 W |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Пилоттық ауаны жеткізу | M3 |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | 3 ÷ 8бар |
| Жұмыс циклі | 100% токты азайту функциясымен |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу, бекітумен |
| Стандартты номиналды шығыс | 180л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 4мм |
| Клапанның қызметі | 5/3 қысыммен орта қалыпта моностабильді |
| Ені | 10 мм |
| Электр байланысы | қосқыш 2 істікшелі |
- Бағасы: 432 582 ₸


