
- Бар
- Коды:10704
CPE10-M1BH-5J-M7 196925 FESTO - Пневматикалық дистрибьютор электр. тірек., 5/2 бист., M7, 24 VDC
348 000 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPE10-M1BH-5J-M7 196925
Клапанның қызметі: 5/2 бистабильді • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 24 В тұрақты ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: ішкі • Стандартты номиналды шығын: 350л/мин • Электр қосылымы: 2 істікшелі қосқыш • Қосылу мүмкіндігі: M7 • Қорғау класы: IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 196925 |
| Кіру (1/P арна) | M7 |
| Пилоттың пайдаланылған газы, 82/84 арна | M3 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | M7 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | M7 |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | =-15 % / 10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | CPE10-M1BH-5J-M7 |
| Салмақ | 68ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушка қуаты | 1.28 W |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Пилоттық ауаны жеткізу | M3 |
| Қосылу | M7 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | 2.5 ÷ 8бар |
| Жұмыс циклі | 100% токты азайту функциясымен |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу, бекітумен |
| Стандартты номиналды шығыс | 350л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 4мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 бистабильді |
| Ені | 10 мм |
| Электр байланысы | қосқыш 2 істікшелі |
- Бағасы: 348 000 ₸


