
- Бар
- Коды:10927
CPE18-P1-5L-1/4 550153 FESTO - Базалық пневмотаратқыш, 5/2 моност., G1/4
201 090 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPE18-P1-5L-1/4 550153
Клапанның қызметі: 5/2 моностабильді • Басқару түрі: ISO 15218 стандартына сәйкес пилоттық интерфейс • Пилоттық кезеңнің қуаты: ішкі • Стандартты номиналды шығын: 1500л/мин • Жалғау: G1/4 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 550153 |
| Қосу уақыты | 30мс |
| Өшіру уақыты | 32мс |
| Кіру (1/P арна) | G1/4 |
| Пилоттың пайдаланылған газы, 82/84 арна | M5 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/4 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/4 |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | =-15 % / 10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | CPE18-P1-5L-1/4 |
| Салмақ | 180ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Пилоттық ауаны жеткізу | M5 |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | 2.5 ÷ 10бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қолмен қайталау | басу |
| Стандартты номиналды шығыс | 1500 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Қалпына келтіру түрі | ауа серіппесі |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | ISO 15218 бойынша пилоттық интерфейс |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 8мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 моностабильді |
| Ені | 18мм |
- Бағасы: 201 090 ₸


