
- Бар
- Коды:20033
VMPA14-M1H-HS-S-G1/8-PI 8023575 FESTO - Пневматикалық таратқыш электр. тірек., 2x3/2 NO/NZ, G1/8, 24 VDC
408 255 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VMPA14-M1H-HS-S-G1/8-PI 8023575
Клапанның қызметі: 2x3/2 БІРАҚ/НЗ • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 24 V DC • Пилоттық кезеңнің қуаты: сыртқы • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 460л/мин • Стандартты өлшем: 14 • Стандарт: EN 60947-5-2 • Электр қосылымы: M8x1 4 істікшелі қосқыш • Қосылу мүмкіндігі: G1/8 • Қорғау класы: IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8023575 |
| Қосу уақыты | 10мс |
| Өшіру уақыты | 25мс |
| Кіру (1/P арна) | G1/8 |
| Пилоттың пайдаланылған газы, 82/84 арна | M5 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/8 |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±25 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Жай-күй индикаторы | Иә |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | VMPA14-M1H-HS-S-G1/8-PI |
| Салмақ | 255ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Ағынның бағыты | қайтымды |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | Макс. 40°C температурада 90% |
| Пилоттық қысым | 3 ÷ 8бар |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | сыртқы |
| Пилоттық ауаны жеткізу | M5 |
| Қосылу | G1/8 |
| Вакууммен жұмыс істеуге жарамдылығы | Иә |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | -0.9 ÷ 8бар |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу, бекітумен |
| Стандарт | EN 60947-5-2 |
| Стандартты номиналды шығыс | 460л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | 1,4" |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Клапанның қызметі | 2x3/2 ЖОҚ/НЗ |
| Электр байланысы | M8x1 4 істікшелі қосқыш |
- Бағасы: 408 255 ₸


