
- Бар
- Коды:10635
VMPA1-M1H-J-M7-PI 533377 FESTO - Пневмотаратқыш электр. тір., 5/2 бист., M7, 24 VDC
391 485 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VMPA1-M1H-J-M7-PI 533377
Клапанның қызметі: 5/2 бистабильді • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 24 В тұрақты ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: ішкі • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 360л/мин • Стандартты өлшем: 10 • Стандарт: EN 60947-5-2 • Электр қосылымы: M8x1 4 істікшелі қосқыш • Қосылу мүмкіндігі: M7 • Қорғау класы: IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 533377 |
| Қосу уақыты | 10мс |
| Кіру (1/P арна) | M7 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | M7 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | M7 |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±25 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Жай-күй индикаторы | Иә |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | VMPA1-M1H-J-M7-PI |
| Салмақ | 143ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | Макс. 40°C температурада 90% |
| Пилоттық қысым | 3 ÷ 8бар |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | M7 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | 3 ÷ 8бар |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу, бекітумен |
| Стандарт | EN 60947-5-2 |
| Стандартты номиналды шығыс | 360л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | 10" |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Клапанның қызметі | 5/2 бистабильді |
| Электр байланысы | M8x1 4 істікшелі қосқыш |
- Бағасы: 391 485 ₸


