
- Бар
- Коды:3080
VUVG-B14-P53E-ZT-F-1R8L 574249 FESTO - Пневматикалық дистрибьютор электр. тірек., 5/3 шығару моност., 24 VDC
264 002 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VUVG-B14-P53E-ZT-F-1R8L 574249
Клапанның қызметі: 5/3 моностабильді ортаңғы позициядағы сору • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 24 В тұрақты ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: сыртқы • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 460 ÷ 600л/мин • Стандартты өлшем: 14 • Электр қосылымы: E-Box қосқышы • Жалғау: плита/фланец • Қорғаныс класы: IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 574249 |
| Қосу уақыты | 12мс |
| Өшіру уақыты | 40мс |
| Кіру (1/P арна) | тақта/ернемек |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | тақта/ернемек |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | тақта/ернемек |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | VUVG-B14-P53E-ZT-F-1R8L |
| Салмақ | 89ж |
| Монтаждау | коллекторлық плитада |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушка қуаты | 1 W |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | вакуумда жұмыс істеу үшін жарамды |
| Пилоттық қысым | 3 ÷ 8бар |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | сыртқы |
| Қосылу | тақта/ернемек |
| Вакууммен жұмыс істеуге жарамдылығы | Иә |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | -0.9 ÷ 10бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қолмен қайталау | басу, бекітумен |
| Стандартты номиналды шығыс | 460 ÷ 600л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | 1,4" |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Шартты өту | 5.6 мм |
| Клапанның қызметі | 5/3 орташа позициядағы сору моностабильді |
| Электр байланысы | электрондық қорап қосқышы |
- Бағасы: 264 002 ₸




