
- Бар
- Коды:3812
VUVG-BK10-B52-T-F-1H2L-S 8042556 FESTO - Пневматикалық таратқыш электр. тірек., 5/2 бист., 24 VDC
140 340 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VUVG-BK10-B52-T-F-1H2L-S 8042556
Клапанның қызметі: 5/2 бистабильді • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 24 В тұрақты ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: ішкі • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 160л/мин • Стандартты өлшем: 10 • Электр байланысы: H типті қосқыш 2 істікшелі • Жалғау: плита/фланец • Қорғаныс класы: IP40 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8042556 |
| Кіру (1/P арна) | тақта/ернемек |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | тақта/ернемек |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | тақта/ернемек |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Жай-күй индикаторы | жарық диоды |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 2Гц |
| Таңбалау | VUVG-BK10-B52-T-F-1H2L-S |
| Салмақ | 57ж |
| Монтаждау | коллекторлық тақтадакөтерме тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушка қуаты | 0.8 W |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | тақта/ернемек |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | 1.5 ÷ 7бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қолмен қайталау | басу, бекітумен |
| Стандартты номиналды шығыс | 160л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | 10" |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Қосқыштың пішіні | көлденең |
| Клапанның қызметі | 5/2 бистабильді |
| Электр байланысы | Н типті қосқыш 2 істікшелі |
- Бағасы: 140 340 ₸






