
- Бар
- Коды:3132
VUVG-L10-B52-T-M5-1P3 566458 FESTO - Пневматикалық таратқыш электр. тірек., 5/2 бист., M5, 24 VDC
162 665 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VUVG-L10-B52-T-M5-1P3 566458
Клапанның қызметі: 5/2 бистабильді • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 24 В тұрақты ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: ішкі • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 220л/мин • Стандартты өлшем: 10 • Электр байланысы: E-Box қосқышы • Қосылу мүмкіндігі: M5 • Қорғау класы: IP40, IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 566458 |
| Кіру (1/P арна) | M5 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | M5 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | M5 |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP40IP65 |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | VUVG-L10-B52-T-M5-1P3 |
| Салмақ | 55ж |
| Монтаждау | коллекторлық плитада керек-жарақтардың көмегімен тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушка қуаты | 0.3 ÷ 1 W |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық қысым | 1.5 ÷ 8бар |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 1.5 ÷ 8бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қолмен қайталау | басу, бекітумен |
| Стандартты номиналды шығыс | 220 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | 10" |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Шартты өту | 3.2 мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 бистабильді |
| Электр байланысы | электрондық қорап қосқышы |
- Бағасы: 162 665 ₸





