
- Бар
- Коды:3938
VUVS-L25-P53U-MD-G14-F8-1C1 575532 FESTO - Пневмотаратқыш эл. тіреуіш, 5/3 қысыммен, G1/4, 24 VDC
272 572 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VUVS-L25-P53U-MD-G14-F8-1C1 575532
Клапанның қызметі: 5/3 қысыммен орта позицияда моностабильді • Басқару түрі: электрлік • Катушканың кернеуі: 24 В тұрақты ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: ішкі • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 1000л/мин • Стандартты өлшем: 26.5 • Электр қосылымы: DIN 43650 типті C қосқышы (8 мм) 3 істікшелі • Жалғау: G1/4 • Қорғау класы: IP65 • Корпус материалы: боялған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 575532 |
| Бұрандалар | Мырышталған болат |
| Қосу уақыты | 14мс |
| Өшіру уақыты | 48мс |
| Кіру (1/P арна) | G1/4 |
| Пилоттың пайдаланылған газы, 82/84 арна | M5 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/4 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/4 |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қабаттасудан қорғау | Иә |
| Арба | алюминий қорытпасы |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | боялған алюминий |
| Таңбалау | VUVS-L25-P53U-MD-G14-F8-1C1 |
| Салмақ | 430г |
| Монтаждау | коллекторлық плитада керек-жарақтардың көмегімен тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушка қуаты | 3.3 W |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2.5 ÷ 10бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу, бекітумен |
| Стандартты номиналды шығыс | 1000л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | 2025/05/26 00:00:00 |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Шартты өту | 6.3 мм |
| Клапанның қызметі | 5/3 қысыммен орта қалыпта моностабильді |
| Электр байланысы | DIN 43650 бойынша қосқыш С типі (8 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: 272 572 ₸




