
- Бар
- Коды:3947
VUVS-L30-B52-ZD-G38-F8-1C1 575612 FESTO - Пневматикалық таратқыш электр. тірек., 5/2 бист., G3/8, 24 VDC
270 428 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VUVS-L30-B52-ZD-G38-F8-1C1 575612
Клапанның қызметі: 5/2 бистабильді • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 24 В тұрақты ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: сыртқы • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 2300л/мин • Стандартты өлшем: 31 • Электр қосылымы: DIN 43650 типті C қосқышы (8 мм) 3 істікшелі • Жалғау: G3/8 • Қорғау класы: IP65 • Корпус материалы: боялған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 575612 |
| Бұрандалар | Никельмен қапталған болат |
| Кіру (1/P арна) | G3/8 |
| Пилоттың пайдаланылған газы, 82/84 арна | M5 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G3/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G3/8 |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қабаттасудан қорғау | Иә |
| Арба | алюминий қорытпасы |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | боялған алюминий |
| Таңбалау | VUVS-L30-B52-ZD-G38-F8-1C1 |
| Салмақ | 565ж |
| Монтаждау | коллекторлық плитада керек-жарақтардың көмегімен тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушка қуаты | 3.3 W |
| Ағынның бағыты | қайтымды |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық қысым | 1.5 ÷ 10бар |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | сыртқы |
| Пилоттық ауаны жеткізу | G1/8 |
| Қосылу | G3/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | -0.9 ÷ 10бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу, бекітумен |
| Стандартты номиналды шығыс | 2300 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Қалпына келтіру түрі | қалпына келтіру жоқ |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | 31 |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Шартты өту | 9.4 мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 бистабильді |
| Электр байланысы | DIN 43650 бойынша қосқыш С типі (8 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: 270 428 ₸




