
- Бар
- Коды:10512
VUWG-L10-B52-M5 573809 FESTO - Пневмотаратқыш пневматикалық тіреуіш, 5/2 бист., M5
154 142 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VUWG-L10-B52-M5 573809
Клапанның қызметі: 5/2 бистабильді • Басқару түрі: пневматикалық • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 220л/мин • Стандартты өлшем: 10 • Қосылу мүмкіндігі: M5 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 573809 |
| Кіру (1/P арна) | M5 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | M5 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | M5 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | VUWG-L10-B52-M5 |
| Салмақ | 48ж |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен PR-коллекторда тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 10.5мм |
| Ағынның бағыты | қайтымды |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық қысым | 1.5 ÷ 10бар |
| Пилоттық ауаны жеткізу | M5 |
| Қосылу | M5 |
| Вакууммен жұмыс істеуге жарамдылығы | Иә |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | -0.9 ÷ 10бар |
| Қолмен қайталау | Жоқ |
| Стандартты номиналды шығыс | 220 л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | орамды |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | пневматикалық |
| Өлшем | 10" |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Клапанның қызметі | 5/2 бистабильді |
- Бағасы: 154 142 ₸


