
- Бар
- Коды:10537
VUWG-L14-M52-A-G18 573832 FESTO - Пневматикалық таратқыш пневматикалық тірек, 5/2 моност., G1/8
136 972 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VUWG-L14-M52-A-G18 573832
Клапанның қызметі: 5/2 моностабильді • Басқару түрі: пневматикалық • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 780л/мин • Стандартты өлшем: 14 • Қосылым: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 573832 |
| Қосу уақыты | 12мс |
| Өшіру уақыты | 22мс |
| Кіру (1/P арна) | G1/8 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/8 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | VUWG-L14-M52-A-G18 |
| Салмақ | 75ж |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен PR-коллекторда тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 16мм |
| Ағынның бағыты | шектеулермен қайтымды |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық қысым | 2.5 ÷ 10бар |
| Пилоттық ауаны жеткізу | M5 |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2.5 ÷ 10бар |
| Қолмен қайталау | Жоқ |
| Стандартты номиналды шығыс | 780л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | орамды |
| Қалпына келтіру түрі | ауа серіппесі |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | пневматикалық |
| Өлшем | 1,4" |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Клапанның қызметі | 5/2 моностабильді |
- Бағасы: 136 972 ₸


