
- Бар
- Коды:10557
VUWG-L18-T32H-M-G14 574268 FESTO - Пневмотаратқыш пневматикалық тірек., 2x3/2 БІРАҚ/НЗ, G1/4
222 605 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VUWG-L18-T32H-M-G14 574268
Клапанның қызметі: 2x3/2 БІРАҚ/НЗ • Басқару түрі: пневматикалық • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 1000л/мин • Стандартты өлшем: 18 • Қосылым: G1/4 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 574268 |
| Қосу уақыты | 17мс |
| Өшіру уақыты | 25мс |
| Кіру (1/P арна) | G1/4 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/4 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/4 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | VUWG-L18-T32H-M-G14 |
| Салмақ | 160г |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен PR-коллекторда тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 19мм |
| Ағынның бағыты | қайтымды |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық қысым | 3 ÷ 10бар |
| Пилоттық ауаны жеткізу | M5 |
| Қосылу | G1/4 |
| Вакууммен жұмыс істеуге жарамдылығы | Иә |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | -0.9 ÷ 10бар |
| Қолмен қайталау | Жоқ |
| Стандартты номиналды шығыс | 1000л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | орамды |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | пневматикалық |
| Өлшем | 18" |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Клапанның қызметі | 2x3/2 ЖОҚ/НЗ |
- Бағасы: 222 605 ₸


