
- Бар
- Коды:270178
TG358-V11 DC24V - Есік жетегінің дистрибьюторы, 24 В тұрақты ток, 5/2 бистаб., G1/4
84 320 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TG358-V11 DC24V
Электропневматикалық дистрибьюторлар TG358-V11 доңғалақты көліктердің есіктерін басқаруға арналған – автобустар мен троллейбустар. Арнайы дизайнға катушкаға тікелей әсер ететін қолмен дублерлер кіреді.
Тасымалдауды орындау жұмыстың кең температуралық диапазонын қамтиды – минус 40-тан плюс 80 градус Цельсийге дейін.
ПАЗ-3205, ПАЗ-З204, ЛиАЗ-5256, ЛиАЗ-5292, КАВЗ және т.б. сияқты автокөлік үлгілерінде қолданылады
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | TG358-V11 DC24V |
| Кіру (1/P арна) | G1/4 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/4 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/4 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | G1/4 |
| Қолдану | есіктерді жетектеуге арналған |
| Өндіруші | - |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 10бар |
| Қосқыш | Иә |
| Қолмен қайталау | басу, бекітусіз |
| Стандартты номиналды шығыс | 700 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Басқару түрі | электрлік |
| Клапанның қызметі | 5/2 бистабильді |
| Электр байланысы | DIN 43650 типті өнеркәсіптік қосқыш (11 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: 84 320 ₸

