
- Бар
- Коды:276454
MPV-B37G-P1-EPIS CAMOZZI - Пневматикалық дистрибьютор электр. тірек., 3/2 НЗ, G1 1/2, катушкасыз, ішкі. шұңқыр. көрді.
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы MPV-B37G-P1-EPIS
Орындық пен мембрана полиуретаннан жасалған, бұл MPV сериясын ауыр жүкті қолданбаларға және классикалық резеңке тығыздағыштармен салыстырғанда қызмет ету мерзімін ұзартуға мүмкіндік береді.
Мембрана аумағының ұлғаюына байланысты клапанның орындықтан жылдам бөлінуіне қол жеткізіледі және осылайша дистрибьютордың іске қосылу уақыты қысқарады.
Дистрибьютордың пилоттық бөлігі ұшқыштың сыртқы қуатымен жұмыс істейтін нұсқада жұмыс ортасынан оқшауланған.
Ерекшеліктері:
- Үлкен шығын
- Жоғары ресурс
- Жылдам ауысу
- Жұмыс ортасын тазалау сапасына қойылатын талаптардың төмендігі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | MPV-B37G-P1-EPIS |
| Қосу уақыты | 45мс |
| Өшіру уақыты | 30мс |
| Кіру (1/P арна) | G1 1/2 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1 1/2 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1 1/2 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушканың кернеуі | катушкалар жоқ |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | G1 1/2 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:8:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 3 ÷ 10бар |
| Қосқыш | Жоқ |
| Стандартты номиналды шығыс | 35000л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Басқару түрі | электрлік |
| Шартты өту | 39мм |
| Клапанның қызметі | 3/2 НЗ |
| Электр байланысы | DIN 43650 А типті (18 мм) 3 істікшелі қосқыш |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

