
- Бар
- Коды:12709
VL-5-PK-3 4504 FESTO - Пневмотаратқыш, 5/2 моност., 3 мм
388 655 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VL-5-PK-3 4504
Клапанның қызметі: 5/2 моностабильді • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 105л/мин • Жалғау: 3 мм • Корпус материалы: мырыш;полимер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4504 |
| Қосу уақыты | 15мс |
| Өшіру уақыты | 22мс |
| Кіру (1/P арна) | 3 мм (ішкі түтік) |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | 3 мм (ішкі түтік) |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | 3 мм (ішкі түтік) |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | мырыш;полимер |
| Таңбалау | VL-5-PK-3 |
| Салмақ | 130г |
| Монтаждау | монтаждау рамасының монтаждық тақтасында керек-жарақтардың көмегімен тасымалдау тесігі |
| Қосылу | 3 мм |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 1.5 ÷ 8бар |
| Жалғастырғыш тақта | Арматурасы бар PPS, арматурасы бар PPS,Жез |
| Стандартты номиналды шығыс | 105л/мин |
| Конструкция түрі | ершікті клапан |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 2.5 мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 моностабильді |
- Бағасы: 388 655 ₸


