
- Бар
- Коды:250345
2V025-08 220 V айнымалы ток AirTAC - Тікелей жұмыс істейтін пневматикалық дистрибьютор электр. тірек., 2/2 НЗ, G1/4, 220 V айнымалы ток
108 628 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы 2V025-08 220 V AC
Клапанның қызметі: 2/2 НЗ • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 220 В айнымалы ток • Электрлік қосылым: DIN 43650 қосқышы B типті өнеркәсіптік (11 мм) 3 істікшелі • Жалғау: G1/4 • Корпус материалы: никельмен қапталған жез
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AirTac |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2V025-08 220 V AC |
| Кіру (1/P арна) | G1/4 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/4 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | никельмен қапталған жез |
| Монтаждау | бұрандалы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушка қуаты | 7 VA |
| Катушканың кернеуі | 220 V AC |
| Негізгі материал | жез |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [5:4:4] |
| Жұмыс қысымы | 0 ÷ 10бар |
| Қосқыш | Иә |
| Үйлесімділік | AirTAC 2V |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | фторкаучук (FPM/FKM/Viton) |
| Шартты өту | 2.5 мм |
| Клапанның қызметі | 2/2 НЗ |
| Электр байланысы | DIN 43650 типті өнеркәсіптік қосқыш (11 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: 108 628 ₸


